To čo nás trápi

Afty - príčiny vzniku, prírodná liečba, babské rady

  Afty patrí k často sa vyskytujúcim ochoreniam dutiny ústnej. Majú pomerne krátky, no veľmi nepríjemný priebeh sprevádzaný svrbením, škrabaním a pálením. Preto sa zameriame na príčinu ochorenia, jeho priebeh, ale predovšetkým liečbu, a to najmä prírodnou cestou. Pridáme samozrejme aj niekoľko dobrých babských rád.

viac
Štyri tipy na silnú imunitu

A máme tu nevyspytateľnú jeseň! Sú dni kedy to z okna vyzerá krásne, no teplota niekedy ledva vystúpi nad 10 stupňov a sú dni kedy len prší a prší. Ako si posilniť imunitu a zbaviť sa nachladnutia behom pár dní? Okrem počasia našu imunitu ovplyvňuje tiež stres, ktorého na jeseň máme až nad hlavu. Po krásnom lete zrazu padáme do kolobehu práce,...

viac
Zápach z úst

Zápach z úst trápi nie len ľudí so zlou ústnou hygienou, ale tiež vášnivých stravníkov mäsa či milovníkov cesnaku. Ak sa s týmto problémom potýkate a netušíte, kde môžu byť jeho korene, bude pomerne ťažké hladať príčinu. Za zápachom z úst môžu stáť niektoré potraviny, lieky obsahujúce síru, znížené množstvo slín alebo nedostatočná vlhkosť v ústach.

viac
Copyright 2013 - 2019 © Pleva-sk.sk