Výrobcovia / značky

To čo nás trápi

1 2 >>
Prevencia a propolis v čase vírusovej
Pridané: 19.10.2020

O propolise často hovoríme a odporúčame ho ako zázračný včelí produkt, ktorý dokáže pre zdravie urobiť veľmi veľa. Za tým si stojíme aj v týchto náročných dňoch, kedy sa snažíme pre našu imunitu robiť to najlepšie. Chceli sme vám preto zhrnúť pár tipov a rád, ktoré určite odporúčame dodržiavať, v týchto dňoch obzvlášť:

Paradentóza: príznaky, prevencia, domáca liečba i babské rady
Pridané: 28.01.2020

Paradentóza vzniká nahromadením zubného plaku v ústach. V ňom sa vytvoria baktérie, ktoré postupne putujú až k závesnému aparátu zuba, kde vznikne zápal. Vysvetlíme vám, ako paradentóze predchádzať, ako ju včas spoznať a ako v prípade jej vzniku ďasná i zuby liečiť.

Ako na regeneráciu a poškodené vlasy?
Pridané: 06.06.2019

Dôvodom zhoršenej kvality vlasov môžu byť biologické zmeny, častejšie je to ale vyššia miera stresu a s tým spojená zlá životospráva. Schválne - koľko zeleniny ste mali včera na tanieri na obed?

Ako na vypadávanie vlasov a lupiny
Pridané: 06.06.2019

V priemere nám počas dňa vypadne menej ako 100 vlasov, takže ak každé ráno nachádzate na hrebeni väčšie chumáčiky, radšej zbystrite pozornosť.

Afty - príčiny vzniku, prírodná liečba, babské rady
Pridané: 09.09.2018

Afty patrí k často sa vyskytujúcim ochoreniam dutiny ústnej. Majú pomerne krátky, no veľmi nepríjemný priebeh sprevádzaný svrbením, škrabaním a pálením. Preto sa zameriame na príčinu ochorenia, jeho priebeh, ale predovšetkým liečbu, a to najmä prírodnou cestou. Pridáme samozrejme aj niekoľko dobrých babských rád.

Štyri tipy na silnú imunitu
Pridané: 19.09.2017

A máme tu nevyspytateľnú jeseň! Sú dni kedy to z okna vyzerá krásne, no teplota niekedy ledva vystúpi nad 10 stupňov a sú dni kedy len prší a prší. Ako si posilniť imunitu a zbaviť sa nachladnutia behom pár dní? Okrem počasia našu imunitu ovplyvňuje tiež stres, ktorého na jeseň máme až nad hlavu. Po krásnom lete zrazu padáme do kolobehu práce,...

1 2 >>